O firmie

Zdrowe jedzenie w zasięgu ręki

Kiedy myślimy o zdrowym jedzeniu na myśl przychodzi nam kromka chleba z prawdziwym masłem, kompot z owoców z własnego sadu, zioła zebrane z pola, twaróg ze świeżego mleka z sąsiedniego gospodarstwa, czy też mąka z pobliskiego młyna. W internetowym sklepie ze zdrową żywnością Kraina Zdrowia znajdziesz wyłącznie naturalne produkty.

Nie zatrzymaliśmy się w czasie, lecz świadomie wracamy do przeszłości i inspirujemy się tym co było najlepsze. Konserwanty, sztuczne dodatki do żywności, polepszacze smaku, barwniki, pestycydy, a także GMO (organizmy modyfikowane genetycznie) to słowa o których zapominamy w Krainie Zdrowia.

Postaw na produkty naturalnego pochodzenia

Niech w Twojej codzienności znów zawita smak babcinego sernika, spiżarnia wypełni się przetworami, które bez obaw podasz swoim najbliższym, a potrawy, które przyrządzisz będą miały wyjątkowy, swoisty smak.

Kraina Zdrowia to miejsce pośrodku miejskiej dżungli łączące dobrodziejstwa natury z nowoczesną ekologią. Można znaleźć u nas produkty naturalnego pochodzenia z tradycyjnych gospodarstw rolnych posiadających certyfikaty ekologiczne, a także towary przeznaczone dla osób z alergiami, nietolerancjami pokarmowymi, dla wegetarian i wegan, oraz bezpieczne dla dzieci i matek karmiących.

Ponadto ciągle poszukujemy i uzupełniamy nasze półki o naturalne kosmetyki, oraz suplementy o ponadprzeciętnej przyswajalności, odżywiające każdą komórkę naszego ciała.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym Kraina Zdrowia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl